MUDr. Rymešová
Ordinace dětského lékaře

 

Preventivní a ozdravné programy

Naše dětská ordinace spolupracuje s odborníkem panem doktorem Marešem, který se věnuje preventivním programům pro děti.

Vynalezl sportovně rehabilitační pomůcku ,,Balancestep,, www.balancestp.cz a od té doby se věnuje novinkám nejen v prevenci sportovních úrazů.

Založil občanské sdružení ,,Společnost pro prevenci,, www.sppr.cz  Spolupracuje v oblasti fotbalu s Dr.Mahrem a Mgr.Zdeňkem Srbou, který školí pro fotbalový svaz trenéry.

Již dva roky pořádá preventivní pobyty pro sportovce, kteří jsou několikanásobní mistři ČR, jejichž šéftrenér první pochopil, že se klubu vyplatí aby se mladí hráči prevenci věnovali.

Součástí preventivního programu je SM systém, balncestepy, kolečko, nošení gumových kroužků na hlavě, boty bez podrážek a chůze naboso,místo sezení při učení a hraní na compu používat klekátko, BungyPump, žonglování, nosní sprchy, akupodložka atd.

 

Děti a jejich rodiče se mohou naučit, jak o sebe preventivně včas pečovat a to buď při preventivních programech v Praze nebo když pojedete společně na dovolenou.

 V lázeňské oblasti Palmové riviery CK Balancestep www.ckbalancestep.cz nabízí ozdravné a preventivní pobyty www.sppr.cz .

 Máte-li zájem, pro více informací kontaktujte - Dr.Mareš: +420 605 259 696.

  
 
     
 

Preventivní péče a očkování do 2 let

 
     
  ocko2 a  
     
 

Na podstránce Preventivní péče, očkování do 2 let se dozvíte více informací o zdravotních službách, které v naší ordinaci poskytujeme.

 
     
 

Preventivní péče, očkování od 3 let

 
     
  ocko3 a  
     
 

Na podstránce Preventivní péče, očkování od 3 let se dozvíte více informací o zdravotních službách, které v naší ordinaci poskytujeme.

 
     
 

Preventivní a ozdravné programy

 
     
  pobyt  
     
 

Na podstránce Preventivní a ozdravné programy se dozvíte více informací o zdravotních službách, které v naší ordinaci poskytujeme.